پنج‌شنبه, 28 شهريور 1398

مركز تحقیقات و آموزش كشاورزی و منابع طبیعی جنوب استان کرمان

  • ساعت : ۱۳:۱۱:۴۴
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ 
  • کد خبر : ۱۱۴۰۲۷
    /  4
جشن بزرگ 18 ذیحجه عید سعید غدیر خم در مركز تحقیقات و آموزش كشاورزی و منابع طبیعی جنوب استان كرمان

جشن بزرگ 18 ذیحجه عید سعید غدیر خم در مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی جنوب استان کرمان

به گزارش روابط عمومی مرکز:

جشن بزرگ 18 ذیحجه عید سعید غدیر خم در مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی جنوب استان کرمان در تاریخ 28 مرداد ماه سال جاری در محل سالن اجتماعات مرکز با حضور حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا حسینی  نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان، حاج آقا سنجری مسئول دفتر حوزه نمایندگی ولی فقیه در مرکز، رئیس مرکز، معاونین و سایر همکاران برگزار شد. حاج آقا سنجری ضمن تبریک و با اشاره به جایگاه خاص واقعه عید سعید غدیر خم و هماهنگی هر چه بهتر در خصوص برگزاری جشن بزرگ تاکید نمود. هم چنین حاج آقا حسینی اضافه نمود: ضمن عرض تبریک و گرامیداشت این روز خجسته و دهه ولایت اظهار داشت: رسول مکرم اسلام به امر الهی، نظام اسلامی را پایه گذاری نمود و در روز غدیر خم حضرت امیرالمومنین علیه السلام را به عنوان جانشین و امام امت اسلامی و مروج مکتب اسلام بعد از خود معرفی و منصوب کرد.

وی در ادامه به بخشهائی از خطبه غدیر اشاره کرد وگفت : پیامبر عظیم الشان اسلام فرمود : خداوند مرا مامورکرد که به هر سیاه و سفیدی اعلام کنم که علی ابن ابیطالب برادر، وصی و جانشین  بعد از من بر امتم خواهد بود و نسبت او به من همانند هارون به موسی است، جز اینکه پیامبری بعد از من نخواهد بود ملعون است هرکه با او مخالفت کند بعد از علی امامت در نسل من از فرزندان علی است که منجی آخر الزمان، آخرین این فرزندان است.

در این مراسم یکی از مداحان اهل بیت عصمت و طهارت (علیهم السلام) در رسا و مد اح حضرت امیرالمومنین ( علیه السلام) مدیحه سرایی نمود که مورد استقبال حاضران قرار گرفت.

در پایان این مراسم از همکارانی که نام زیبای علی داشتن هدایایی به رسم یاد بود به آنان اهداء گردید.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها