چهارشنبه, 2 بهمن 1398

مركز تحقیقات و آموزش كشاورزی و منابع طبیعی جنوب استان کرمان

  • ساعت : ۱۰:۲۱:۴۷
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ 
  • کد خبر : ۱۲۰۶۲۹
    /  7
دومین جشنواره ملی مركبات جیرفت با حضور دكتر خاوازی معاون محترم وزیر و رئیس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج كشاورزی در جیرفت برگزار شد.

دومین جشنواره ملی مرکبات جیرفت با حضور دکتر خاوازی معاون محترم وزیر و رئیس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی در جیرفت برگزار شد.

در این جشنواره هم چنین استاندار کرمان، معاون وزیر امور خارجه و سفرای جمهوری اسلامی در 15 کشور دنیا، روسای اتاق های مشترک بازرگانی ایران با برخی کشورها، نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد و بسیاری از مقامات استان کرمان حضور داشتند.

این جشنواره با همت سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان، دستگاه های اجرائی ذیربط و بخش خصوصی در تایخ 11 دی ماه98 با هدف معرفی مرکبات جنوب استان کرمان به بازارهای جهانی و کشور و همچنین بررسی چالش های موجود در این زمینه برگزار گردید. در حاشیه جشنواره مذکور آقایان دکتر خاوازی رئیس سازمان، دکتر شجری معاون برنامه ریزی و  امور اقتصادی، دکتر حاجی وند رئیس موسسه تحقیقات علوم باغبانی، دکتر قدسی و دکتر برخوری رئیس سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان و سایر مقامات محلی از غرفه دستاوردهای پژوهشی مرکز تحقیقات و آموزش جنوب کرمان در زمینه  مرکبات، بازدید نمودند.

امتیاز :  ۵/۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها