شنبه, 25 مرداد 1399

مركز تحقیقات و آموزش كشاورزی و منابع طبیعی جنوب استان کرمان

  • ساعت : ۱۳:۴۵:۴
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ 
  • تعداد بازدید : 49
  • کد خبر : ۱۲۲۲۰۳
    /  6
مراسم گرامیداشت دهه فجر در مركز

مراسم گرامیداشت دهه فجر در مرکز 

به گزارش روابط عمومی مرکز 

  مراسم جشن گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در مرکز روز یک شنبه مورخ 98/11/20 با حضور امام جمعه شهرستان جیرفت حجت السلام والمسلمین سعادت فر ، نماینده ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان حجت السلام والمسلمین حسینی، آقای دکتر آئین رئیس، معاونین، نماینده ولی فقیه در مرکزحجت السلام والمسلمین سنجری، و سایر همکاران مرکز و اعضای شورای اسلامی شهر علی آباد مراسم جشن و سرور به مناسبت ایام دهه فجر در سالن اجتماعات این مرکز برگزار شد.
ابتدای مراسم بعد از پخش سرودهای انقلابی و آهنگ های مناسب ایام، و بعد از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران، آقای دکتر آئین رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی جنوب کرمان ضمن عرض خیر مقدم خدمت حاضرین در گردهمایی، ایام الله دهه فجر را تبریک گفته، درباره خصوصیات انقلاب اسلامی، تدوین جایگاه انقلاب و وظایف ملت ایران سخنانی ایراد کرد. قسمت دوم برنامه امام جمعه شهرستان جیرفت حجت الاسلام و المسلمین سعادت فر گفتند: همانطوریکه امام(ره) فرموده اند: انقلاب ما انفجار نور بود انقلابی که امام خمینی(ره) با توکل به خدا آغاز کرد، در راه خدا فی سبیل الله و الهام گرفته از واقعه کربلا و ایثار حضرت سید الشهدا بود. لذا رمز پیروزی انقلاب خدایی بودن و فی سبیل الله بودن انقلاب بود که باعث پیروزی انقلاب و امت انقلابی گردید. در پیروزی انقلاب همه اقشار ملت سهیم بوده و این وحدت و اتحاد و حضور مردم در کنار رهبریت دینی امام (ره) و پیروی از مکتب سید الشهدا بود که باعث پیروزی گردید.
لازم به ذکر است در پایان مراسم به مناسبت گرامیداشت ۲۲ بهمن از بازنشتگان سال جاری، مدیران و کارشناسان نمونه، کارمندان نمونه، این مرکز تجلیل و تقدیر بعمل آمد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها